Prémium minőségű üvegtisztító folyadék. Professzionális felhasználásra is javasolt!
Nano szilikon kristályokkal készült autóablak-, fényszóró- és tüköttisztító folyadék. Regenerálja a megtisztított felületet. Gyorsan elpárolog a tisztított felületről és nem hagy csíkokat. Megvédi a felületet a szürke filmréteg kialakulásától. Koncentráció: Használatra kész.
Ez a speciális folyadék autóablakok, fényszórók és tükrök alapos tisztítására szolgál, a nano-szilícium kristályoknak köszönhetően aktívan regenerálja a megtisztított felületet. Az egyedülálló formula biztosítja a folyadék gyors elpárolgását a felületről, így tökéletesen tiszta és fényes, csíkmentes megjelenést biztosít. A tisztítás mellett egy védőréteget is képez, amely hatékonyan megakadályozza a szürke film kialakulását, így meghosszabbítja a felületek tisztaságát és átlátszóságát. A termék azonnal használatra kész, így a felvitel egyszerű és kényelmes. Élvezze a kristálytiszta kilátást és a jármű felületeinek hosszabb távú védelmét ezzel a prémium tisztítófolyadékkal.
Tartalmaz: C12-14 alkoholokat, etoxilezett, szulfátokat, nátriumsókat, glutaminsavat, propán-2-olt. Összetétel a 648/2004/EK rendelet módosításai szerint: <5% nem ionos felületaktív anyagok.
Használati utasítás
Permetezzen egyenletes mennyiségű tisztítószert közvetlenül az üvegre vagy egy kendőre. Törölje át az üveget gyengéd, körkörös mozdulatokkal. Ügyeljen arra, hogy a tisztítószert egyenletesen oszlassa el, és alaposan távolítsa el a szennyeződéseket. Az üveg tisztítása után a kendő száraz oldalával vagy egy második kendővel polírozza át a felületet. Ez segít eltávolítani a maradék tisztítószert és megelőzni a csíkokat. Ellenőrizze az eredményt különböző fényszögek alatt. Ha csíkok vagy maradványok maradnak, ismételje meg a folyamatot, amíg az üveg teljesen tiszta nem lesz.
Tárolás
Hűvös, száraz helyen, gyermekektől elzárva, fagytól és közvetlen napfénytől védve tárolandó.